Kurumsal E-posta ve Kurumsal Hosting Önemi

Bugüne kadar teknolojide ki en büyük devrim olan "internetin" daha yaygın kullanılmasıyla birlikte bir çok kurumsal firmada varlığını internet ortamına taşımaktadır. İnternette hızla gelişen kurumsallaşma aynı zamanda bir çok yaşadışı eyleminde hedefi olmaktadır.

Bugün e-posta ve hosting alanında standart hizmet alan bir çok firma, web sitelerine, yazılımlarına v.b uygulamarına erişim sağlamakta sıkıntı yaşamaktadır. Aynı şekilde e-posta kullanımında yoğun spam, cryptolocker v.b gibi virüs tehditleriyle mücade etmektedir.

Kurumsal hosting ve kurumsal e-posta kullanımı son zamanlarda bir hayli artarak, hızla talep görmeye devam etmektedir. Firmamızda "kurumsal hosting", standart hosting kullanımının tam aksine bulunduğu sunucularda ayrıca güvenlik yazılımları ile desteklenerek, sadece belli statüte bulunan projelerin barındırmasıyla sağlanmaktadır. Kurumsal e-posta kullanımın da ise, mail sunucularında spam, güvenlik yazılımları ile ayrı bir filtreleme ile tehdit içeren mailleri engelleyerek %98 oranında güvenli e-posta iletişimi sağlamaktadır.

Kurumsal e-posta kullanımı "gelen e-posta" ve "giden e-posta" olarak ikiye ayrılmaktadır. Kullanmış olduğunuz, bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi iletişim araçlarına bulaşan virüsler ve web sitelerinde bulunan açıklar nedeniyle, haberiniz olmadan otomatik gönderilen yoğun spam maillerinide engellemektedir.

Sizlerde e-posta ve hosting konusunda sorunsuz, güvenli hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.


PAYLAŞMAK İSTERSENİZ