Sunucu Hizmetleri

 Sunucu Hizmetleri

Web sitelerinizi ve bilgilerinizi riske atmayın!
Güvenlik, hız ve donanımı en verimli şekilde kullanın...

Projeleriniz için gerekli sunucu altyapısını kiralayarak, yatırım maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Kiralık sunucular ile bakım, arıza, yedek parça maliyetlerinden de korunmuş olursunuz. ZEMTA kiralık sunucuları ile, ihtiyaç duyduğunuz donanımlar size istediğiniz kriterlerde ön kurulumu yapılmış şekilde teslim edilir. ZEMTA’nın 7 gün 24 saat ve yılın her günü aktif destek ekibi, tüm hizmet süreniz boyunca sizin yanınızdadır. ZEMTA kiralık sunucu donanımlarını SuperMicro, Dell, HP gibi öncü üreticilerin kendini ispatlamış ürünlerinden özen ile seçer. Bu donanımların yedek parçaları ZEMTA tarafından her türlü arızaya karşı hazır tutulur.Gelişen teknoloji ile artan ürün çeşitliliği devamlı olarak ürün gamına yansıtılır.


Sunucu Alımlarında Ücretsiz Olarak Yapılan Hizmetler

» 8 saat içinde sunucu teslimi             » Sunucu taşıma, transfer servisi 
» Paketleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilme                        » Web hosting müşterilerine özel sunucu optimizasyon hizmeti.
» Ücretsiz kurulum hizmeti   » İndirimli yazılım kiralama imkanı


ZEMTA BİLİŞİM; olarak firmamız vermiş olduğu sunucu hizmetlerinde sadece yıllık olarak anlaşma yapmaktadır. Sunucu hizmetlerimiz, ek donanımlar, veritabanı optimizasyonu, işletim sistemi optimizasyonu, whm/cpanel optimizasyonu ve virüs programı v.b gibi güvenlik yazılımlarını da kapsayarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir. Sunucularımıza yapmış olduğumuz bu uygulamalar ve yüklenen yazılımların gerek müşterilerimiz açısından, gerekse verilen hizmetin maliyetlerini risksiz bir şekilde sürdürebilmesi açısından sunucu hizmetlerimiz en az 1 yıllık veya daha yüksek sürelerde kiralanmaktadır.

 

Sunucularımıza Ait Ortak Özellikler

» 100Mbit/sn Paylaşımsız İnternet Erişimi          » Ücretsiz İşletim Sistemi Kurulumu
» 1 Gbps/sec Network içi Erişim Kapasitesi   » Satın Alınan Lisansların Ücretsiz Kurulumu
» Türk Telekom Omurgasına Yedekli Bağlantı   » İndirimli cPanel/WHM, Plesk Kontrol Paneli
» Bandwidth Grafikleri & Tabloları   » Microsoft'a Ait Lisansları Kiralama İmkanı
» 1 Adet IP Adresi (Toplam 29 Adet Alınabilir)   » Kiralama Boyunca Anında Parça Değişim Garantisi
» Ücretsiz IPMI Remote-Reboot + KVM OverIP   » Gelen/Giden Ataklar için Otomatik Bloklama
» Opsiyonel Yüksek Kapasiteli Yedekleme Çözümleri   » Opsiyonel SYN, DDos, Dos Koruma Hizmeti
» 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Teknik Destek   » Opsiyonel Network IPS Firewall Hizmeti


ZEMTA BİLİŞİM; vermiş olduğu sunucu hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, kiralama süresi boyunca, gerek yazılımsal, gerek donanımsal ihtiyaçlara karşılık anında çözüm üretmektedir. Veri merkezinde oluşabilecek olağan üstü haller (deprem, sel, yangın v.b) haricinde 24 saati aşan kesintilere karşı garanti para iade garantisi vermektedir.