SEO Hizmetleri

 SEO Hizmetleri

Nerede Olduğunuz Önemli!
Google v.b arama motorlarında ilk sayfalarda yer alın!

İnternette öncelikli şekilde erişilir ve bulunur olma, arama motorlarında kendi konunuzda veya sitenizin içeriğinde, belirtmiş olduğunuz anahtar kelimelerinizde iyi bir sıralamaya sahip olmak, sitenize trafik çekmek, Seo Uygulamaları sizlere bunları sağlıyor. Sitenize ziyaretçileri çekmek için ve potansiyelinizi arttırmak için yapılan uygulamalara Arama Motoru Optimizasyonu, Search Engine Optimization, seo uygulamaları diyoruz. En geniş anlamda seo, değişik arama motorlarında sitenizin tanınması ve öncelikli sıralarda yer alması için yapılması gereken metot ve stratejilerin birleşimi demektir. SEO, “search engine optimizer” (arama motoru doktoru) teriminin kısaltmasıdır. Birçok SEO, web sitesi sahiplerine metin yazmaktan site düzenleme önerilerinde bulunmaya ve sitenin gönderilebileceği ilgili dizinleri bulmaya yardımcı olmaya kadar birçok yararlı hizmet sunmaktadır.

  • Nitelikli ve limitsiz ziyaretçi kazandırır. Ziyaretçiler ağarlıklı olarak arama sonuçları ile geldikleri için o malı veya hizmeti gerçekten talep eden kişilerden oluşur. İyileştirmesi yapılan sitenin iş alanına göre günde yüzlerce – binlerce – on binlerce ziyaretçi kazanılabilir.
  • Firmanıza prestij kazandırır. Genel kanaat, arama motorlarında ön sıralarda olan firmaların iş hacimlerinin yüksek olduğu ve o işin uzmanı oldukları yönündedir.
  • Firmanızı geliştirir. Dünya bilgiye dayalı ekonomik bir düzen yolunda ilerliyor. İşletmelerin kârlılıkları ve rekâbet güçleri bilgi teknolojilerini ne kadar kullandıkları ile doğru orantılı olarak değişiyor
  • İş alanınızdaki gelişmelerden ilk sizin haberiniz olur. Sektörünüze üretim yapan yapan yerli ve yabancı kişi veya firmalar doğal olarak öncelikle ilk sayfada ki firmalar ile görüşürler ve tekliflerini ilk olarak onlara sunarlar.
  • İyi bir reklam olanağı sağlar. Arama Motorlarının ön sıralarında olan firmaların web siteleri daha fazla tıklanır. Firmanız daha bilinir hale gelir markalaşmak için iyi bir adımdır.
  • SEO arama motoru sıralamasından ibaret değildir. Tutulan istatistikler ile arama / ürün verimlilikleri, müşteri tercih ve eğilimleri hakkında güvenilir bilgi edinmenizi sağlar. Uzun vade planlama için veri tabanı oluşturur.


Anahtar Kelime Analizi
Web sitenizi,anahtar kelimelerinizi ve rakip lerinizi inceleriz ve bir plan çizeriz

Çalışma Süresi ve Fiyatı
Seo çalışması için gereken zaman ve yine bu zaman içinde yapılacak çalışmanın fiyatı

Anlaşma
Seo çalışması için size gönderdiğimiz teklifi kabul etmeniz dahilinde çalışmaya başlarız

Site Tasarımının Seo Uyumu
Seo yapılacak sitenin tasarımında Html/Css 
hataları olmamalı,site tasarımı hoş olmalıdır

Site İçi Optimizasyon Çalışması
Site içindeki yazıdan sosyal ağ butonlarına tüm optimizasyon işleri özenle yapılacaktır

Site Dışı Optimizasyon
Web sitenizi arama motorlarında çıkması için sağlam backlink inşaası oluşturacağız.