Reklam Yönetim Sistemi

 Reklam Yönetim Sistemi

İntertteki reklamlarınızı takip edin!
Reklamlarınızın geri dönüşlerini inceleyerek, yatırımlarınıza doğru kapılar açın...

Teknoloji çağında artık bir çok bireysel ve kurumsal anlamda yapılan girişimcilik faaliyetlerinin internet üzerinden yapılan reklamlar ile desteklendiği ve verimli bir sonuç alındığı gerçeğini göz ardı edemeyiz. Ürünlerinizin, web sitenizin veya tanıtımını yapmak istediğiniz diğer mecraların geri dönüşümünün nasıl olduğu, reklama ayırmış olduğunuz bütçenin gerçekten hak edildiği konusunda tereddütleriniz gidermek için ADASIST Reklam Yönetim sistemininden yararlanabilirsiniz.

Adasist Reklam Yönetim sistemi, geniş raporlama ve tek noktadan yönetimi ile reklamlarınızın yönetimi ve takibini yapabilme olanağını sağlamaktadır. Onlarca, yüzlerce web sitesinin reklam bannerlarını tek bir noktadan değiştirebilir, silebilir, pasif durumuna getirebilir, farklı reklam bannerlarını istediğiniz sıralamaya göre düzenleyebilir, reklamların yayınlanma (görüntülenme) oranlarını yüzdesel olarak değiştirerek, istediğiniz bir reklama öncelik hakkı tanıyabilir. Jpg, Gif, Flash (.swf) formatların tamamını Adasist Reklam Yönetim sistemine ekleyerek, iOS ve Android işletim sistemlerine ait, cep telefonu ve tablet gibi iletişim cihazlarında flash animasyon desteği olmasa bile, otomatik olarak , jpg veya gif reklamlarını yayınlabilir, bu alanlardaki görüntülenmeyi başarılı bir hale getirebilirsiniz.


ADASIST Reklam Yönetim Sistemi Genel Özellikleri
Adasist Reklam Yönetim sistemi, gelişmiş analiz ve raporlamaya sahiptir, online olarak bu raporlamara istediğiniz her yerden ve tüm platformlardan ulaşarak, reklamlarınızın verimliliğini inceleyebilirsiniz.

Adasist Reklam Yönetim sistemine ait genel özellikler;

  • Sınırsız reklam oluşturabilme,
  • Oluşturulan reklamları kategorize edebilme,
  • Her reklam için ayrı firma tanımlayabilme,
  • Tek bir noktadan tüm reklamlarınızı değiştirebilir, pasif ve aktif hale getirebilir,
  • Aylık, günlük ve haftalık olarak reklamlarızın görüntülenme ve tıklanma sayısını, geri dönüşüm oranlarını görebilir,
  • Web sitesi bazında günlük raporlama alınabilir,
  • Reklamlarınızı bölgesel olarak kategorize edebilir,
  • Tablet ve akıllı telefonlarda yer alan iOS ve Android işletim sisteminde görüntülenmeyen flash tabanlı reklamların yerine otomatik .jpg ve .gif halini alabilirsiniz.

Adasist Reklam Yönetim sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.adasist.com