24 Saatte Neler Yapabilirsiniz?

24 Saatte Neler Yapabilirsiniz?

İş hayatının akışında olan bir işletmeci, 24 saatin sadece mesai saatlerini içerdiği sürede iş yapabilir; bu da günlük çalışma saatlerinin maksimum düzeyde olduğunu düşünürsek 12 saat olur. 12 saatte tanıtım aşamasında şirketiniz için yapabileceğiniz veya işletmenizde çalışan personelin yapabileceği hatta yapamayacağı bir şey çok şeyi, 24 saat kesintisiz olarak, sahip olacağınız web sitesi yapabilir.

İşletmeniz kapalı olduğu halde, işletmeniz hakkında 24 saat boyunca tanıtım yapabilir, işletmeniz hakkında hiç bilgisi olmayan kişilere 24 saat aralıksız bilgi verebilir, ürünleriniz hakkında tanıtım yapabilir ve hatta siz tatildeyken, uyurken, yemek yerken dahi 24 saat boyunca ürünlerinizi satabilir.

Çok maliyetli olur düşüncesindeyseniz eğer, kaba taslak bir hesapla ülkemiz şartları gereği askeri ücretle personel çalıştırdığınızı düşünürseniz, 12 saat çalıştığı bir zaman zarfında en düşük 630 TL + Sigorta ve masrafları ile aylık 1000 TL gideri bulunmaktadır, bu rakam 1 yılda 12.000 TL’ye ulaşmaktadır. Oysaki bu miktarın 10/1 oranında fiyatlardan başlayan bir yatırım ile web sitesi sahibi olduğunuzda 24 saat boyunca, günümüz şartlarında en yaygın olarak kullanılan iletişim teknolojisi olan, internette sizi temsil eden bir personel, satış elemanı veya mağaza sahibi olabilirsiniz.

Web sitelerinin, işletmeler için lüks veya gereksiz bir yatırım düşüncesinin çok eskilerde kaldığı, Dünya da internet kullanımında en hızlı büyüyen ülke olarak, tamamen ihtiyaç haline dönüştüğünü gerçeğini gördüğümüzde;

Sizinde veya işletmenizin de artık bir web sitesi olmalı!

Paylaş